Pôžičky pre zamestnancov školstva

  • Pôžička na mieru
  • Jasné a výhodné podmienky
  • Jednoducho cez online formulár
  • Výška pôžičky 25 až 5 000 €
Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

Posledný žiadateľ: Peter V.,

Pán Peter požiadal o 1 500 €

Ako prebieha žiadosť o pôžičku

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Ak máte záujem o pôžičku, alebo sa chcete niečo opýtať, vyplňte nezáväznú žiadosť.

Budete kontaktovaný

Kontaktuje Vás obchodný zástupca spoločnosti a preberie s Vami detaily.

Peniaze sú Vaše

Po podpise zmluvy Vám budú peniaze poslané obratom ihneď na účet.

Posledné žiadosti

Ján N.
Dnes o 13:14
3 000 €
Michal S.
Dnes o 12:52
1 500 €
Karolína H.
Dnes o 12:45
2 000 €
Milan B.
Dnes o 12:14
2 800 €
Peter C.
Dnes o 11:54
1 200 €
Jaroslav F.
Dnes o 11:28
2 800 €

Využite jedinečné akciové podmienky aj Vy!

Stačí vyplňit nezáväznú žiadosť a ozve sa Vám operátor call Centra. Opýtajte sa, či nejaká akcia aktuálne prebieha a požičajte si výhodnejšie. Môžete získať: oddĺženie, zníženie splátok, vrátenie úrokov, prvú pôžičku zdarma a iné...

Chcem využiť akciu

Aké sú výhody online pôžičky?

Pôžička na mieru

Požiadať si môžete až do 3 000 €. Doba splácania 12 až 84 mesiacov. Pri malej pôžičke pred výplatou je doba splácania 1 až 30 dní.

Jasné podmienky

Pôžička je transparentná a vyskúšali ju tisíce spokojných zákazníkov.

Dostupnosť pôžičky

Pôžička je vhodná pre všetkých s pravidelným príjmom. Získajte ju bez zbytočného papierovania.

Jednoducho online

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova. Po odoslaní žiadosti budete kontaktovaný. Peniaze môžete mať na účte už do 24 hodín.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

Dnes už o pôžičku požiadalo 69 klientov.
Pridajte sa k nim aj Vy!

Referencie našich klientov

Vďaka vašej pôžičke som sa dostal z nepríjemných finančných ťažkostí. Rýchle, jednoduché, férové jednanie a dobré podmienky. Bol som veľmi spokojný.

Ladislav H., Bratislava

Priemerné hodnotenie: 4,8/5

Pred svadbou sme sa dostali do finančných problémov a hrozilo, že budeme musieť obrad zrušiť. Vaša pôžička nám veľmi pomohla. Ďakujem.

Eva P., Zvolen

Priemerné hodnotenie: 4,8/5

Ak máte záujem o pôžičku, alebo chcete získať viac informácií o pôžičke, vyplňte nezáväznú žiadosť a budete kontaktovaný.

Chcem pôžičku do 350 € Chcem pôžičku do 5 000 €

Pôžičky pre zamestnancov školstva

Reformné procesy v zdravotníctve – obdobie rokov 2000-2012 ... Autor kapitoly: Dušan Zachar, Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy INEKO. V tejto kapitole by sme chceli ukázať, ako vyzeral reformný proces v ... ÚSTAV INFORMÁCIÍ A PROGNÓZ ŠKOLSTVA ÚSTAV INFORMÁCIÍ A PROGNÓZ ŠKOLSTVA. Zdroje a toky financovania v povinnom vzdelávaní na základe medzinárodného porovnania. Výskumná štúdia Metodické usmernenie MF SR a vysvetlivky k ekonomickej ... Späť Verzia pre tlač Metodické usmernenie MF SR a vysvetlivky k ekonomickej kasifikácii rozpočtovej klasifikácie. aktualizované dňa: 14. 07. Fakulta manažmentu PU - Prešovská univerzita v Prešove Pedagógovia a ďalší zamestnanci fakulty. Fakty o Fakulte manažmentu a jej prezentácia . V. International Scientific Conference Management 2014 Enviroportál - životné prostredie online Enviroportál tvorí základnú platformu pre publikovanie výstupov z informačných systémov, poskytuje autorizované a overené informácie o životnom prostredí ISTP.sk | Internetový sprievodca trhom práce Voľné pracovné miesta, poradenstvo pri voľbe povolania, opisy zamestnaní slovenského trhu práce, mzdy na Slovensku, aktuálne spravodajstvo. topspravy.sk - Najnovšie správy – Topky Topsprávy.sk - mať prehľad. Odkazy na najnovšie správy z popredných slovenských spravodajských portálov. Všetko na jednom mieste. Možnosť vyhľadávania.

pozicky pre zamestnancov skolstva - RealityAgent.sk

22.1.2014 - Pôžičky - Centrálny informačný portál rezortu školstva Študenti vysokých škôl, doktorandi, učitelia i odborní zamestnanci regionálneho školstva ... Vysoká škola manažmentu - prvá súkromná vysoká ... Prvá súkromná prestížna vysoká škola manažmentu na Slovensku, ponúka podnikový manažment, znalostný manažment,pomaturitné štúdium, Anglický jazyk a ... PORADENSTVO | www.mgrpravaareality.eu Realitná kancelária Odpoveď č. 66 pre pani Ivetku, prajem pekný príjemný večer. K tomu preplatku, ak by súd určil pre Ex, že Vám má zaplatiť to, čo ste za neho ako ... Zákon o vysokých školách - č. 131/2002 Z. z ... Predpisč. 131/2002 Z. z. - Zákon o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov hladám prácu, zamestnanie,brigády Dobrý deň, Ste v akejkoľvek finančnej problém? Potrebujete rýchle fondov pre Capital, takže sa môžete vrátiť do práce. alebo potrebujete prostriedky na ... Pedagogickí zamestnanci a odborní zamestnanci v oblasti školstva Pedagogickí zamestnanci a odborní zamestnanci v oblasti školstva. Vzdelanie, veda ... Ako je možné získať pôžičku pre začínajúceho pedagóga? Aký je postup ... Webnoviny.sk - spravodajský portál tlačovej agentúry SITA Video: Slovan zakončil trip výhrou v Kazani, rozhodol Nagy. Hráči Slovana Bratislava si v zápase na ľade Ak Bars Kazaň, v ktorom padol jediný gól, pripísali ...

Pekár, Martin. Hlinkova slovenská ľudová strana a jej ...

Pekár, Martin. Hlinkova slovenská ľudová strana a jej činnosť v Šarišsko-zemplínskej župe v rokoch 1939 – 1945

obchodná fakulta študentský pôžičkový fond peniaze blog